logo final smaller

O Nas

Firma OLVER jest przedsiębiorstwem z tradycjami. Założycielem jest Kamil Mierzejek, który posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży meblarskiej. Jesteśmy producentem mebli na wymiar, dzięki temu na każdym etapie produkcji mamy pełną kontrolę nad jakością produkowanych przez nas mebli. Nie ma dla nas podziału na standardowe i niestandardowe rozwiązania. Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie nasza i Państwa wyobraźnia.

 

Jeżeli mielibyśmy określić się jednym słowem, to wybralibyśmy solidność. Nie wykonujemy mebli na wyścigi, ponieważ dbamy o zadowolenie Klientów.

 

Za główny cel stawiamy sobie produkcję wysokiej jakości mebli przy zachowaniu przystępnej ceny. Dajemy Klientowi pełną swobodę w doborze materiałów oraz akcesoriów. 

Obsługujemy Klientów indywidualnych produkując meble kuchenne, łazienkowe, szafy wnękowe, czy garderoby. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się również w produkcji mebli do stacji paliw, aptek, piekarni, sklepów, restauracji, biur czy hoteli. Produkujemy meble na podstawie projektów przygotowanych indywidualnie dla każdego Klienta, jak również wykonujemy meble na podstawie gotowych projektów dostarczonych przez Klienta.